İletişim Bilgileri

Biz Neler Yapıyoruz?

Biz Neler Yapıyoruz?

Sanal Gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik, ERP, Yapay Zekâ Uygulamaları, Kriptoloji, Siber Güvenlik, Mobil Oyunlar, Mobil Uygulama, Yazılım Danışmanlığı, Yenilikçi Eğitim Teknolojileri, E-Ticaret, Web Tasarım, Otomasyon Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri alanlarında Nisan 2018 tarihinden beri hizmet veren Bera Ar-Ge&Yazılım, İnönü Üniversitesi Teknopark bünyesinde ve aynı zamanda faaliyetlerine Ankara'da devam etmektedir. Bera Ar-Ge&Yazılım üniversite ile işbirliği içerisinde akademik çalışmalara danışmanlık ve destek hizmeti sağlarken, aynı zamanda her sektörden şahıs veya firmaya da yazılım ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Bilgi iletişim teknolojileri alanına akademik bir bakış açısı ile sürekli gelişen ve kendini yenileyen ürün ve hizmetler ortaya koymak üzerine yola çıkan Bera Ar-Ge, teknolojik gelişmelere paralel olarak ve Endüstri 4.0 ilkeleri ışığında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Şirketimiz tarafından üretilen ya da geliştirilen tüm yazılım ve danışmanlık faaliyetlerinde en temel amacımız, hedef kitle ve ortamdaki ihtiyacı en iyi şekilde analiz ederek duruma en uygun çözüm önerisi ile katma değerli projeler geliştirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde yürütülen Ar-Ge faaliyetleri ile mevcut teorik bilgi ve pratikler üzerine güncel bilgi ve becerileri ekleyerek daha etkin kaliteli ve birçok yönden daha üst düzey ürün ve hizmetler geliştirmeyi ve Malatya'dan başlamak üzere ülkemiz genelinde teknolojik ve ekonomik gelişmelere katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Biz Neler Yapıyoruz?